Для створення веб-сайтів розробники часто використовують системи управління контентом або CMS, які значно спрощують процес розробки, додавання, редагування та видалення контенту. На сьогоднішній день існує багато таких систем, серед них такі як WordPress, Joomla, OpenCart, Wix, Shopify та інші. Однак серед них найпопулярнішою вважається саме WordPress – проста у використанні CMS, яка підтримує багато тем та плагінів та не вимагає обов’язкових знань з програмування.

Основні етапи створення сайту за допомогою WordPress

WordPress дозволяє писати веб-сторінки з унікальним дизайном, вести власний блог або ж створювати складні та великі інтернет-магазини. Увесь процес розробки веб-сайту від ідеї до запуску ресурсу зводиться до декількох простих кроків:

  1. Крок 1: Вибір хостингу та доменного імені. Перед початком потрібно підібрати хостинг, який відповідав би вимогам власника сайту: ціна, технічні характеристики сервера, встановлені версії PHP та бази даних. Також необхідно підібрати та зареєструвати доменне ім’я, яке відповідало б тематиці сайту.
  2. Крок 2: Встановлення WordPress. Саму CMS можна встановити вручну, завантаживши через FTP-протокол чи за допомогою панелі керування хостингом архів із наявною версією системи та імпортувати базу даних. Але більшість хостинг-провайдерів пропонують автоматичне встановлення та налаштування актуальної версії WordPress.
  3. Крок 3: Вибір теми. Важливо, щоб тема відповідала тематиці та бізнесу веб-сайту, сучасним тенденціям в дизайні та була привабливою для відвідувачів. Пошук та встановлення потрібної теми проводиться за допомогою внутрішнього каталогу тем або підключенням таких із сторонніх джерел. Однак слід пам’ятати, що теми, які пропонує встановити WordPress розроблені офіційною спільнотою, перевірені на працездатність та стабільність.
  4. Крок 4: Встановлення плагінів. Хоча CMS WordPress вважається потужною системою, проте її функціональність доволі обмежена. Щоб додати своєму сайту потрібної ефективності та функціональних можливостей, таких як SEO, форму для реєстрації та зворотного зв’язку, соціальні мережі тощо, встановлюються необхідні розширення. Як і у випадку з темами, зробити це досить легко.
  5. Крок 5: Створення контенту. На цьому етапі, власне, і відбувається найоб’ємніша та найцікавіша робота – творча: створення сторінок, категорій, рубрик, додавання статей, фотографій, розміщення товарних карток тощо.
  6. Крок 6: Перевірка та публікація. На цьому етапі слід ретельно перевірити веб-сайт на можливі функціональні помилки, нюанси у дизайні, адже саме під час перевірки можуть виявитися незначні, але досить неприємні недоліки. Після того як веб-ресурс перевірений, його можна випускати «у життя».

Переваги замовлення послуги розробки сайту на WordPress

Хоча процес створення сайтів на WordPress може здаватися простим, однак без належного досвіду та навичок ця справа займає досить багато часу і далеко не завжди виправдовує власні сподівання. Розробка сайтів в цілому вимагає навчання базовим знанням дизайну, верстки та часу на вивчення самої CMS.

У випадку, коли веб-ресурс потрібно розробити у стислий термін, а на навчання немає часу, краще звернутися до професіоналів, які нададуть усі необхідні послуги. Це означає, що проєктом буде займатися ціла команда дизайнерів, верстальників, програмістів, контент-менеджерів тощо.

Звісно, така послуга не є безкоштовною і вартість її коливається, в залежності від обсягу робіт, складності сайту та інших факторів. Однак, замовлення створення сайту під ключ має свої переваги:

  • професійний дизайн та функціонал, що розробляється спеціально під усі потреби замовника;
  • створення сайту під ключ дозволяє заощадити час та зусилля, оскільки всі етапи розробки проводяться спеціалістами;
  • розробники WordPress-сайтів, зазвичай надають підтримку та обслуговування своїм клієнтам і забезпечують стабільну роботу проєкту;
  • ще на стадії розробки сайт оптимізується належним чином, що сприяє його подальшому просуванню у пошукових системах.

Висновок

Навчання усім аспектам розробки сайтів на CMS WordPress та створення веб-сайтів самотужки – доволі цікавий та творчий процес, який може принести не лише задоволення, але й непоганий заробіток. Але у ситуаціях, коли потрібна розробка сайту під ключ у найкоротший термін – варто звернутися до професійних розробників. Одними із таких є спеціалісти компанії Ticket to online.

Досвідчені фахівці TTO Studio займаються створенням сайтів під ключ з урахуванням всіх потреб та вимог замовника, слідкуючи за найновішими тенденціями у веб-дизайні та технологіями веб-розробки. Крім того, компанія надає підтримку після створення сайту, розміщення проєкту на хостингу, просування сайту у пошукових системах, соціальних мережах тощо. Саме тому клієнти TTO можуть бути впевнені, що отримають за найкращою ціною на ринку саме той сайт, який хотіли мати!

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *