Про компанію Ticket to Online

Агентство з просування веб-сайтів Ticket to Online набуло величезного досвіду роботи в сфері SEO-оптимізації і просування сайтів за останні 10 років неперервної роботи. Наявність тільки сертифікатів, чим вихваляються новоспечені компанії, не свідчить про якість виконанних робіт. Фахівці нашої компанії проходили міжнародне навчання зі сфери SEO, CSS, JavaScript, PHP та регулярно підвищують свою кваліфікацію, тому що алгоритми змінюються, і ті способи, якими просували сайти 5 років тому не є ефективними, та навіть можуть мати зворотній ефект.

Про Seo компанію Ticket to Online

Seo - надійний засіб просування веб ресурсів

За роки практики ми зрозуміли, що оптимізацією краще займатися пізно, а ніж ніколи. 

Звичайно, ми рекомендуємо оптимізовувати сайт відразу після розробки і оптимізованим відправляти на індексацію – це буде правильно. Але часто до нас звертаються клієнти, які створили сайт і просто чекали від нього дива. І так проходили місяці, а то й роки. Такий сайт буде важче просувати(особливо перші декілька місяців), тому що треба завойовувати довіру пошукових систем до сайту і “умовляти” бота сканувати сайт частіше.
Чим раніше ви звернетесь до спеціалістів з просування сайту в пошукових системах – тим скоріш попадете в особливо цінні позиції ТОП-1, ТОП-3 та ТОП-10!

Створення Seo-стратегії просування веб сайтів

Перед стартом роботи за певним проектом необхідно скласти ефективну стратегію просування сайту для досягнення поставленої замовником мети. 

Основні стратегії розкрутки сайтів нашої компанії

Юзабіліті сайту

Перед оптимізацією сайтів обов’язково проводиться аудит. Він включає перевірку поведінкових факторів ранжування з точки зору користувача. Правильний функціонал сайту дає змогу в 3 кліки дібратися до необхідної сторінки. Якщо функціонал заважкий або непродуманий - наші спеціалісти складуть план по покращенню його роботи. Створюються графіки поведінки користувачів

Контент

Ранжування в пошуковій видачі покращить якісний Seo-контент. Ключові запити повинні відноситись до визначеної сторінки і не розпиляться на несвоєрідні сторінки. Ключовий запит має привести клієнта і сконвертувати його в покупця

Дизайн продаючого сайту

При розробці стратегії просування необхідно подбати про дизайн сайту. Дизайн має відповідати фірмовому стилю і зацікавити користувача своєю унікальністю

В процесі роботи ми задіюємо ці основні стратегії. Наша ціль – привести на ваш сайт потенційного клієнта, який скористається вашими послугами.

Ticket to Online - компанія, що виведе ваш сайт в ТОП

Нас обирають і 97% наших клієнтів продовжують з нами співпрацювати, тому що ми працюємо на совість. Вартість просування сайтів конкурентна і стартує від 4000 грн. В кінці кожного місяця ми складаємо звіт по витратам, виконаним роботам і ефективність нашої роботи. І з впевніністю говоримо – ми виведемо вас сайт в ТОП, навіть в самій великій конкуренції.
Звертайтеся до нас, залишивши заявку на сайті або пишіть в месенджери.

1
Крок 1
2
Крок 2
3
Крок 3
4
Крок 4

Ваша скидка

0 $

Ваша скидка

10 $

Ваша скидка

15 $

Ваша скидка склала

20 $

На яку пошту прислати ціну роботи?