Засновник компанії “SpaceX” та генеральний директор компанії “Tesla” Ілон Маск представив світові нову розробку-прототип – робота під назвою Optimus, метою якого є – фізична допомога людям.
На презентації Tesla показала відео, на якому робот виконує поставлені йому завдання: здіймає металеву арматуру на підприємстві, поливає рослини, переносить ящики. Маск вважає, що робот-андроїд зі штучним інтелектом спростить багато завдань людству. Розумні машини виконуватимуть важку фізичну роботу, зберігаючи здоров’я людині, також вони оснащені багатьма розважальними функціями, такими як танець, аудіо та кібербезпекою.

Новітній робот-гуманоїд Optimus (Tesla Bot) вже презентовано

Вартість такого робота коливається близько 20 000 доларів і незабаром буде розроблятися і жіноча версія робота. У продаж вони вийдуть через 3-5 років, оскільки багато функцій необхідно впровадити у робота.
Також відомо, що робот працюватиме на комп’ютерному чіпі Tesla завдяки інтернету (Wi-Fi) і LTE, і з акумулятором, ємність якого 2,3 кіловат-годин.
Раніше Маск із настороженістю ставився до штучного інтелекту, але його думка змінилася на 360 градусів при створенні робота Optimus.
Тепер він упевнений, що роботи покращать наш світ, створять нову цивілізацію, в якій відсутня бідність. Земля кружляє і ми разом з нею.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *