Якщо ви хочете отримати свіжу і красиву тему для свого сайту на WordPress на 2023 рік, тоді цей огляд для вас! Вам не потрібно нічого шукати і годинами вводити запити в пошукову систему. Ми все для вас зробили. Це найпопулярніші та найкращі безкоштовні теми WordPress на ринку. І ми дійсно маємо це на увазі! 🤩

Ось як ми склали цей список:

По-перше, ми перейшли до офіційного каталогу тем на WordPress.org і переглянули 20-30 найкращих тем з вкладки “популярні”. Ми видалили всі теми, які мали менше 100 відгуків.

Решту тем ми встановили на тестовий сайт, де додали демонстраційний контент і перевірили продуктивність за допомогою Pingdom Tools. Все, що показало не найкращі результати, було викреслено зі списку.

Те, що ми отримали в результаті – і що ви можете побачити в наступному списку – це лише найкращі безкоштовні теми WordPress на ринку (в порядку популярності).

Це 10 найпопулярніших і найкращих безкоштовних тем для WordPress, які ви можете отримати у 2023 році:

Neve

neve

Neve – чудова тема для WordPress, яку варто спробувати, якщо ви хочете швидко запустити свій сайт в Інтернеті і використовувати готовий дизайн, який можна імпортувати за пару кліків.

Вже через кілька місяців після релізу вона потрапила на популярну вкладку на WordPress.org, і їй вдалося залишитися там до сьогоднішнього дня.

Дизайн сучасний, оптимізований для мобільних пристроїв, тема швидко завантажується і не займає багато ресурсів вашого веб-сервера. Вона також пропонує 20+ безкоштовних стартових сайтів, і навіть більше, якщо ви вирішите перейти з lite на преміум-версію теми.

Хоча інші теми з цього списку також пропонують початкові сайти (у вигляді різних шаблонів сторінок), Neve робить краще, пропонуючи користувачеві вибрати один з них одразу після встановлення теми. Це робить її чудовим рішенням для створення цільової сторінки. Таким чином, ви не застрягнете з сайтом, який виглядає недопрацьованим.

Всього завантажень: 3,410,698
Рейтинг 96 / 100 (1059 відгуків)

Оцінка ефективності: B 90
Розмір сторінки: 125 KB
Запити: 22

Дизайн: ⭐⭐⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐⭐⭐

Twenty Seventeen

О так, дійсно. Вибачте, якщо це здається очевидним, але Twenty Seventeen дійсно витримала випробування часом. Це тема WordPress за замовчуванням “дві теми тому”, але вона все ще дуже цінується спільнотою WordPress, будучи найпопулярнішою темою за замовчуванням на сьогоднішній день.

Що нам особливо подобається в цій темі, так це те, що вона забезпечує просту презентацію, водночас дозволяючи вам реалізувати базовий брендинг за допомогою зображення заголовка. Типографіка також дуже гарна, що робить її чудовою темою для блогу для початківців (але не тільки) або бізнес-проекту.

Всього завантажень: 9,934,766
Рейтинг 88 / 100 (120 відгуків)

Оцінка ефективності: B 87
Розмір сторінки: 507.1 KB
Запити: 44

Дизайн: ⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐

Astra

Astra – одна з найпопулярніших і одна з найбільш швидкозростаючих тем WordPress на сьогоднішній день.

Її особливістю є те, що це орієнтована на продуктивність мінімальна тема, яка надає вам лише базові функції з коробки, хоча і в дуже функціональній обгортці. Ви можете вибрати, які модулі вам потрібні, і активувати/деактивувати їх відповідно.

Ще однією перевагою Astra є те, що вона сумісна з найпопулярнішими конструкторами сторінок на ринку (Elementor, Beaver Builder, Brizy) і, звичайно, з редактором Gutenberg. Для кожного з цих конструкторів також доступні стартові сайти. Все це означає, що ви можете швидко створити сайт за допомогою Astra, а потім налаштувати його під свої потреби на 100% з необмеженими можливостями вибору кольорів і так далі. Однак, готовий дизайн теми – це не так вже й багато, доки ви не імпортуєте на нього стартовий сайт.

Всього завантажень: 8,562,426
Рейтинг 98 / 100 (5188 відгуків)

Оцінка ефективності: B 89
Розмір сторінки: 172.3 KB
Запити: 26

Дизайн: ⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐⭐⭐⭐

OceanWP

oceanwp

OceanWP багато в чому схожа на Astra – спосіб, у який тема надає свої функції, схожий, а також фокус на мінімалізмі та продуктивності.

Ви використовуєте цю тему, вибираючи, які функції вам потрібні, а потім точно налаштовуєте окремі аспекти вашого сайту. Ступінь можливої кастомізації також схожий на Astra.

Крім того, OceanWP дуже хороший, коли справа доходить до функцій і налаштувань, пов’язаних з електронною комерцією. Ви можете звернути на це увагу, якщо плануєте запустити магазин електронної комерції, оскільки він має інтеграцію з WooCommerce.

Тема також сумісна з плагінами конструктора сторінок. Однак, знову ж таки, готовий дизайн не виглядає дуже привабливо.

Всього завантажень: 5,835,886
Рейтинг 98 / 100 (5397 відгуків)

Оцінка ефективності: B 87
Розмір сторінки: 395.3 KB
Запити: 44

Дизайн: ⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐⭐⭐⭐

Storefront

storefront

Це офіційна тема WooCommerce. Вона постачається з усіма основними функціями та налаштуваннями теми, які вам можуть знадобитися, але не більше того.

Дизайн чистий і добре працює з конструкторами сторінок. Крім того, оскільки ця тема є офіційною темою WooCommerce, ви можете розраховувати на те, що вона працюватиме з платформою без дивних збоїв. І, звичайно, ви можете розраховувати на підтримку WooCommerce, якщо вам потрібна будь-яка допомога.

Якщо ви хочете створити свій інтернет-магазин за допомогою Storefront, вам, швидше за все, доведеться створити дочірню тему, щоб внести свої налаштування.

Всього завантажень: 6,634,461
Рейтинг 88 / 100 (140 відгуків)

Оцінка ефективності: B 87
Розмір сторінки: 448 KB
Запити: 43

Дизайн: ⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐⭐

GeneratePress

generatepress

Це ще одна тема WordPress, яка в принципі схожа на Astra та OceanWP. Знову ж таки, ви отримуєте розширений інтерфейс кастомізації з великою кількістю елементів управління.

Ви можете налаштувати типографіку, колірну схему, параметри макета, формати постів та інші дрібні деталі.

Однак ця тема трохи більше орієнтована на надання своїх найкорисніших функцій у преміум-версії. Параметри теми, доступні у безкоштовній версії, трохи поступаються тим, що є в Astra або OceanWP. І, як і у всіх подібних темах, дизайн “з коробки” не надто різноманітний.

Всього завантажень: 4,641,181
Рейтинг 100 / 100 (1374 відгуки)

Оцінка ефективності: B 88
Розмір сторінки: 338.4 KB
Запити: 42

Дизайн: ⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐⭐⭐

Sydney

sydney

Sydney вже деякий час є однією з найпопулярніших вкладок каталогу тем WordPress.org. І не важко зрозуміти чому. Ця тема WordPress пропонує сучасний дизайн, який регулярно оновлюється, а також є однією з тем, офіційно рекомендованих командою розробників конструктора сторінок Elementor.

Ця чудова тема має адаптивні варіанти дизайну, глибоку інтеграцію з WordPress Customizer, Google Fonts і навіть кастомні блоки Elementor.

Загалом, це хороша багатоцільова тема WordPress, яка підходить для бізнес-сайту, агентства або професійного портфоліо. Простіше кажучи, якщо вам потрібна гарна бізнес-тема, це може бути саме те, що вам потрібно.

Всього завантажень: 3,798,035
Рейтинг 98 / 100 (647 відгуків)

Оцінка ефективності: B 87
Розмір сторінки: 599.2 KB
Запити: 37

Дизайн: ⭐⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐⭐⭐

ColorMag

colormag

ColorMag – єдина тема в цьому списку найкращих безкоштовних тем WordPress, яка була спеціально створена для сайтів журнального та новинного стилю, тому якщо у вас не такий тип сайту, ColorMag не для вас.

Мало того, є також кілька різних макетів і конфігурацій сторінок, тому кожен може знайти щось, що відповідає його ніші.

Сам дизайн оптимізовано для обробки великого обсягу контенту – щодня публікується кілька постів. Якщо ваш сайт на WordPress не виробляє стільки контенту, ви можете розглянути іншу тему.

З точки зору функцій, ця журнальна тема сумісна з WooCommerce, надає вам хороші можливості вибору кольорів, має вдосконалену типографіку, понад 15 областей для віджетів і пропонує багато інших цікавих функцій під капотом.

Всього завантажень: 3,416,149
Рейтинг 98 / 100 (1460 відгуків)

Оцінка ефективності: B 88
Розмір сторінки: 311.4 KB
Запити: 35

Дизайн: ⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐⭐

Hestia

hestia

Витончена, чиста та сучасна – ось головні якості Hestia. Ця тема вже кілька років є членом списку популярних тем на WordPress.org.

Тема пропонує користувачам рівень простоти, який важко знайти в інших безкоштовних темах на ринку. Існує повна інтеграція з живим кастомізатором, і ви також отримуєте вибір стартових сайтів, які охоплюють різні ніші та стилі веб-сайтів. Крім того, дизайн цієї адаптивної теми WordPress залишається вічнозеленим з привабливими блоками та крутими ефектами паралаксу.

Hestia створена для роботи з такими конструкторами сторінок, як Elementor, Beaver Builder, Brizy, Divi Builder і новим редактором блоків у WordPress.

Ця тема чудово підійде для бізнес-сайту, додатку, інтернет-магазину або агентства.

Всього завантажень: 3,502,248
Рейтинг 96 / 100 (521 відгук)

Оцінка ефективності: B 86
Розмір сторінки: 403.8 KB
Запити: 40

Дизайн: ⭐⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐⭐⭐

OnePress

onepress

OnePress пропонує свіжий, сучасний погляд на принципи плоского дизайну. Він пропонує гарну типографіку, правильне використання пробілів і гарантує, що ваш контент буде в центрі уваги, на яку він заслуговує.

Як випливає з назви, це “односторінкова” тема. Хоча ви можете створити більше підсторінок, якщо бажаєте, ядро структури вашого сайту буде обертатися навколо єдиної, багатої на контент домашньої сторінки.

Дизайн пропонує повністю адаптивний макет, кастомні блоки контенту на вибір, кастомні віджети, а також розширені можливості налаштування теми в WordPress Customizer.

Всього завантажень: 1,994,438
Рейтинг 92 / 100 (152 відгуки)

Оцінка ефективності: B 87
Розмір сторінки: 451.5 KB
Запити: 40

Дизайн: ⭐⭐⭐⭐

Кастомізація: ⭐⭐⭐⭐

Як вибрати ідеальну безкоштовну тему для WordPress

Отже, ми розглянули десять чудових прикладів найкращих безкоштовних тем WordPress, які може запропонувати ринок, і кожна з них пропонує круті функції, дизайни та можливості налаштування.

Отже, як вибрати найкращу для вашого сайту?

Для нас це зводиться до трьох сценаріїв, заснованих на ваших потребах і типі користувача:

Сценарій А 🎛️

Якщо вам подобається тримати руку на пульсі і мати можливість налаштовувати і кастомізувати кожну дрібницю вашого сайту, його дизайн і функціональність теми, обирайте Astra.

Ця тема – ваша остаточна мрія про DIY і надає вам всі можливості, які тільки можна собі уявити.

Сценарій Б 🎨

Якщо ви хочете отримати тему, з якою легко почати роботу з коробки, а також з можливістю налаштування і готовими дизайнами, які можна встановити в пару кліків, обирайте Neve.

Ця тема WordPress постачається зі стартовими сайтами, які охоплюють всі популярні ніші, такі як бізнес, фотографія, портфоліо, електронна комерція, агентства, блоги WordPress, їжа, стиль життя та багато іншого.

Сценарій В ✍️

Якщо ви блогер-початківець або представник малого бізнесу, який тільки починає свою діяльність і хоче запустити базовий сайт, і вас не надто цікавить різноманітність дизайну, скористайтеся попередньою темою WordPress за замовчуванням – Twenty Seventeen.

Так, це все ще чудове рішення для користувачів, які цінують чіткий і мінімалістичний дизайн.

Знайшли свою улюблену серед цих найкращих безкоштовних тем WordPress? Або, можливо, ви використовували одну або кілька з цих тем і хочете поділитися своїми відгуками? Напишіть в коментарях нижче.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *