Ви маєте сайт або плануєте його створювати і не вистачає часу та досвіду в роботі із ним? Тоді на допомогу приходить інтернет-агентство Ticket to online! 

Якщо у вас новостворений сайт – важливо, щоб перша перевірка його Google-ботом була якісна, робота полягає у внутрішній оптимізації. 

Що таке внутрішня оптимізація сайту

Seo оптимізація – це найголовніший комплекс внутрішніх робіт із сайтом, завдяки яким сайт індексується і попадає в пошукову видачу по ключовим запитам. Від оптимізації залежить вигляд сайта в пошуку. 

Незалежно від того, новий у вас сайт або йому вже 5 років – оптимізація має постійно супроводжуватись спеціалістами. Чому? Тому що, якщо сьогодні в Топі у вас знаходяться 500 запитів – це не означає, що ці запити будуть там вічно, все тому, що конкуренти аналізують аналогічні сайти і запросто зможуть подавити вас у видачі. Важливо підтримувати сайт постійно, розширяти семантичне ядро, і закріплювати або повишати позиції у видачі. 

Що входить в оптимізацію сайтів

Якісна внутрішня оптимізація показує скануючому боту, що ваш сайт несе в собі тільки корисну інформацію і має наміри допомагати людям. 

Внутрішні роботи, які ведуться нашими спеціалістами:

  1. Аналіз ніші. 
  2. Аналіз конкурентів. 
  3. Збір семантичного ядра, кластеризації. 
  4. Оптимізація структури сайту за допомогою сніпетів. 
  5. Написання унікального тематичного контенту на послуг, товарів, в блог. 
  6. Покращення usability сайту. 
  7. Виправлення технічних помилок Seo-менеджером та програмістом. 

Це перелік найголовніших робіт, які нададуть авторитетності веб-сайту в пошуковій видачі.

Як замовити оптимізацію web-сайта

Якщо ви маєте намір просувати свій бізнес в мережі інтернет, тоді вам обов’язково потрібно мати оптимізований сайт. Часто стартапи розробляють сайти і надіються, що клієнти посилаються відразу ж, але на привеликий жаль, це так не працює. 

Важливо відразу займатися сайтом і займатися цим впродовж всього етапу існування сайту. 

Новостворений сайт по органічному трафіку виходить в ТОП-10, приблизно, за 4-6 місяців. Все залежить від конкуренції та унікальності продукції чи послуг. Після виведення сайту в Топи дохід набере оберти, і це не може не тішить. Щоб продавати відразу ж, необхідно налаштовувати рекламу PPC. Загалом бізнес маючи ціль охоплює всі можливі маркетингові стратегії, це оптимізація та просування веб-сайту, реклама в Google та соціальних мережах, E-mail розсилки і багато іншого. 

Наша компанія пропонує як окремі так і комплексні послуги маркетингу. Замовити оптимізацію сайту в агентстві Ticket to online можна в 1 клік: замовити дзвінок за допомогою форми зверху сторінки, зателефонувати самім, або написати в месенджерах. Підрахунок вартості оптимізації підраховується індивідуально в залежності від об’єму сайту, вигляду в пошуковій видачі і технічних особливостей. Чекаємо на заявку!

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *