ISO 27001 – це провідний стандарт, що відповідає за інформаційну безпеку. Він був створений ще 1995 року. Наприкінці 2022 року було презентовано нову версію під назвою ISO/IEC 27001:2022, до якої внесли нові елементи для IT-фахівців. Такий стандарт забезпечує довірчі відносини між клієнтами та бізнесменами/підприємцями. У сфері ІТ стандарт інформаційної безпеки виступає одним із головних, адже саме він надає надійний захист персональних даних від зловмисників.
У цій статті ви дізнаєтеся про необхідність сертифікації, а також отримання та оновлення стандарту інформаційної безпеки ISO 27001.

Важливість сертифікації

ISO/IEC 27001 стандарт дуже корисний для бізнесу, адже саме він є гарантією якості та надійності послуг, що надаються. За допомогою сертифікації компанії та бренди демонструють дотримання зазначених порад.
Багато організацій сертифіковані за стандартом ISO/IEC 27001, оскільки завдяки йому вони можуть йти далі та вести систему менеджменту згідно зі старою версією.
Компанія SYSTEM MANAGEMENT спеціалізується на навчанні персоналу, займається видачею відповідних сертифікатів.

SYSTEM MANAGEMENT: отримання або оновлення сертифіката

SYSTEM MANAGEMENT надасть вам допомогу в сертифікації ISO/IEC 27001 недорого. Для отримання сертифіката потрібно пройти через кілька важливих етапів.

  1. Спочатку аналізується заявка на предмет області сертифікації. Після цього фахівці укладають договір.
  2. За необхідності здійснюються такі процедури: навчання персоналу, аналіз і розробка документації, а також її впровадження.
  3. Аудит. Ви можете вибрати будь-який метод із двох представлених: проведення на місці або ж виїзд співробітника для перевірки системи менеджменту.
  4. На останньому етапі фахівці готують звіт і приймають рішення про видачу сертифіката

Провести впровадження ISO 27001 самостійно неможливо, саме тому вам варто звернутися до професіоналів.


Хочете оновити сертифікат інформаційної безпеки ISO 27001? Для цього вам слід вивчити вдосконалені засоби контролю і підтвердити оновлення. Компанія SYSTEM MANAGEMENT якісно навчить ваших працівників та швидко впровадить стандарт інформаційної безпеки ISO 27001 і гарантує максимальний захист від третіх осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *