Google-розробники постійно намагаються вдосконалити технології, от і зараз вони покращили функції Android-пристроїв.
Поліпшення допомагають якісно працювати, зручно спілкуватися та обмінюватись різними матеріалами, і звичайно ж – розважатися.

Нові функції на пристоях Android

  1. Одним із перших оновлень стала функція Nearby Share “Обмін із оточенням”. Вона дозволяє безпечно обмінюватися файлами між пристроями Android поблизу. Тепер усі користувачі можуть легко обмінюватися як фотографіями, так і об’ємними файлами/папками. Також можна налаштувати цю функцію передачі, як постійну і при сполученнях.
  2. Другим віджетом є Google диск. Ним користуються багато як роботи, так особистих цілей. Тепер доступ до ваших файлів став набагато зручнішим. Всього натиснувши на 3 кнопки можна перейти в потрібний документ: Google Docs, Google Slides, або Google Sheets.
  3. Gboard – один з найцікавіших додатків, але доступний тільки англійською мовою. Програма дозволяє “смайликувати” повідомлення, тепер виражати почуття та емоції ставати все простіше та оригінальніший. Тестуючий додаток вже є: Gboard Beta
  4. Оновлення одержав і Google Meet. Безкоштовне та якісне спілкування з рідними, колегами у реальному часі. Програма дозволяє використовувати множинні закріплення – робіть позначку і користувач залишиться у вибраних. Google Meet вміщує за один сеанс до 100 людей одночасно.

Докладніше про оновлення наведено в блозі Google. 

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

1 коментар до “Оновлення для Android від Google”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *